Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın annesi hayatını kaybetti

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın annesi İhsan Kadaifci, 89 yaşında hayatını kaybetti. Kadaifci’nin ölüm nedeniyle ilgili bilgi paylaşılmadı.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın annesi hayatını kaybetti

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın annesi İhsan Kadaifci’nin, tedavi gördüğü Başkşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde hayatını kaybettiği açıkandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 89 yaşında yaşamını yitiren Kadaifci’ye ilişkin sosyal medya paylaşımında, “Bakan arkadaşım Ruhsar Pekcan Hanımefendi’nin kıymetli annesi vefat etti. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde durumunu yakından takip ediyorduk. Merhumeye Allah’tan rahmet, Ruhsar Hanımefendi’ye, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” ifadesini kullandı.

BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, annesini kaybeden Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’a başsağlığı dileklerini iletti. Oktay, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan Hanımefendi’nin muhterem validesinin vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhumeye Allah’tan rahmet, sayın Bakanımıza ve kederli ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” ifadesini kullandı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da paylaştığı taziye mesajında “Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan Hanımefendinin, vefat eden kıymetli annesine Allah’tan rahmet, değerli Bakanımıza, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” dedi.

89 yaşında hayatını kaybeden İhsan Kadaifci’nin, ölüm nedeni ise belirtilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir