Salih Uçanın menajeri konuştu: 3ü Türkiyeden 5 takım istiyor

Paylaş

Transfer sezonunun en gözde isimlerinden biri sözleşmesiz kalacak olan Salih Uçan olacak. Alanyaspor’la sözleşmesi bitecek olan Salih, Alanyaspor’da gösterdiği performansla istisnasız herkesin beğenisini topladı. Bakasetas’tan sonra takımın beyni olan Salih için kariyerinde ikinci bir sıçrama olacak.

Paylaş

Fenerbahçe’den Roma’ya giderek ilk sıçramasını yapan ancak beklenen potansiyele ulaşamayan Salih, ikinci baharını yaşayacak. Salih’in menajeri Koray Uzun, NTV’de yaptığı açıklamada “Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor’un yanı sıra İtalya ve İspanya’dan 2 kulüp Salih ile ilgileniyor” dedi.

Paylaş

Alanyspor’da kalıp kalmama konusunda da konuşan Uzun, “Alanyaspor ile de yeni sözleşme için görüşmemiz olacak. Salih henüz kararını vermedi. Tercihini sezon sonu yapacak” dese de Salih’in büyük bir takıma ya da ikinci kez Avrupa’ya gitmek istediği biliniyor.

Paylaş

Kontra programında ise Candaş Tolga Işık, “Beşiktaş Salih’le 3 yıllığına anlaştı. Toplam 7 milyon lira ödenecek” açıklamasını yaptı. Salih’in yeni takımı yaz aylarında netleşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir