Profesyonel Sanal Pos Çözümleri

Devir bildiğiniz gibi teknoloji devri. Market alışverişinden, giyime, teknolojiden, sağlık ürünlerine kadar bir çok alışverişimizi internet üzerinden yapmaktayız. Bu durumda mağaza sahiplerini online mağaza kurmaya yönlendirmektedir. Sizlerde e-ticarete girmiş veya girmeyi düşünenlerdenseniz mutlaka tanışmanız gereken bir firma var Weepay.

Weepay kullanıcılarına kurumsal sanal pos hizmeti sunan bir kuruluş. Kolay entegrasyonu sayesinde e-ticaret sitenize sanal pos ekleyebileceğiniz gibi, çok düşük komisyonlar ile ertesi gün hesabınıza yatan işlemler gerçekleştirmeniz mümkün.

Bir e-ticaret siteniz yok fakat internet üzerinden satış yapıyor iseniz, yine kredi kartı ile ödeme almanız mümkün. Link ile ödeme seçeneği sunan Weepay; forum sitelerinde, sosyal medya hesaplarında veya kişisel bloglarında satış yapan kullanıcılara da hizmet vermektedir. Üye olup, profilinizi doğruladıktan sonra satmak istediğiniz ürün için bir link oluşturabiliyorsunuz. Bu linki alıcıya gönderdiğiniz zaman almış olduğunuz ödemeler ertesi gün banka hesabınıza yatıyor. Hem kurumsal hem de bireysel kullanıcılara hizmet veren Weepay; güvenli, hızlı ve kolay ödeme imkanını sizlere sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir