Mutlaka İzlenmesi Gereken 5 Muhteşem Film

Bazı filmler biz izleyenleri o kadar etkiler ki mutlaka izlemelisin diyerek tanıdığımız herkese tavsiye ederiz. İşte mutlaka izlenmesi gereken muhteşem film konuları ve film incelemesi.

  1. Hayat Güzeldir (1997)

İtalyan yapımı bir film olan Hayat Güzeldir, 8,6 IMDB puanına sahip. Bu puan da onu en iyiler listesinde her zaman yer almasını sağlıyor. Hayat dolu bir karakter olan Guido, çok güzel bir kadın olan Dora’ya aşık olur. Tüm engellere rağmen bu iki karakter evlenirler. Bu sırada ise savaş patlak verir.

  1. Matrix (1999)

Aksiyon ve bilimkurgu türü akla gelince mutlaka herkes tarafından önerilen Matrix, 8,6 IMDB puanına sahip. Tehlikeli bir adam olan Morpheus’un gerçekleri bildiğine inanan Neo, bir gece kendisini başka bir dünyaya götürebilecek Trinity ile tanışır. Bu başka dünyada Neo, Matrix hakkında gizemli şeyler öğrenecektir.

  1. Dövüş Kulübü (1999)

Bir ofis çalışanı ile sinema çalışanı birlikte yeraltı dövüş kulübü kurarlar. Birbirinden etkileyici bu iki kahramanın hikayesini izlemekten büyük keyif alacaksınız!

  1. Piyanist (2002)

Gerçek bir yaşam öyküsünden uyarlanan filmde Polonya’nın en yetenekli piyanistlerinden olan Szpilman ve ailesinin hayatının Nazi işgalinden sonra nasıl kabusa döndüğü anlatılır.

  1. Forrest Gump (1994)

Başarısız ve öğrenme güçlüğü çeken bir öğrenci olan Forrest, inanılmaz yeteneklere sahiptir. Ve zamanla inanılmaz başarılara imza atacaktır.

Mutlaka izlenmesi gereken dizi konularını ve aynı zamanda dizi incelemelerini merak ediyorsanız filmanalizi.net web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir