Kapıda Ödeme Olan Siteler Hangileri?

Son dönemlerde hemen hemen her haneye indirgenen online alışverişlerde bazı vatandaşlar kredi kartı kullanmak istemiyor. Böyle durumlarda kapıda ödeme yaparak daha güvenli bir alışveriş süreci yaşamak istiyorlar. Buna göre kapıda ödeme yapan siteler hangileri? Hangi sitelerde kapıda ödeme var?

KAPIDA ÖDEME OLAN ALIŞVERİŞ SİTELERİ HANGİLERİ?

N11

N11 uygulamasında daha önce kapıda ödeme seçeneği yoktu ve birçok müşteri bu konuda şikayetçiydi. Artık neredeyse tüm kategorilerde kapıda ödeme seçeneği yer alıyor. Böylece ürünü görerek alabiliyorsunuz. Uygulamada birçok ev ve outdoor eşyası bulunuyor. Ayrıca sık sık kampanya ve indirimler de uygulanmakta.

Cimri

Türkiye’de müşteri ve satıcı arasında pazarlık yapılmasını tek sağlayan site olan Cimri’de de kapıda ödeme seçeneği bulunuyor. Dilediğiniz ürünü kapıda nakit bir şekilde ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca birçok kampanya da yer alıyor.

Morhipo

Kapıda ödeme yapan güvenilir alışveriş siteleri dendiğinde, giyim ve aksesuar için alışveriş yapmak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olan Morhipo’da da kapıda ödeme seçeneği bulunuyor. Giyim, çanta, aksesuar, ayakkabı ve daha birçok eşyayı Morhipo’da bulabilirsiniz.

ePTTAVM

Kapıda ödeme olan siteler hangileri? Kapıda ödeme alan alışveriş siteleri var mı? sorularına bir diğer yanıt da ePTTAVM olarak karşımıza çıkıyor. ePTTAVM, büyük bir online platform. Perakende fiyat ve toptan satış üzerine satışlar bulunuyor. Üstelik kapıda ödeme seçeneği de var. Ev eşyaları, elektronik, teknoloji, bahçe eşyaları, giyim ve aksesuar gibi birçok kategoride ürün mevcut.

Defacto

İnternet üzerinden giyim ve aksesuar satın almak istiyorsanız, Defacto mağazası da kapıda ödeme seçeneği olan güvenli bir web sitesi. Tüm ödemeleri nakit olarak kapıda gerçekleştirebiliyorsunuz.

Hepsiburada

Cep telefonu, bilgisayar, kozmetik, televizyon ve binlerce ürünün bulunduğu ve neredeyse herkes tarafından bilinen bir alışveriş sitesi olan Hepsiburada sitesinde de kapıda ödeme seçeneği mevcut.

Mediamarkt

Teknoloji ürünleri dediğimiz zaman ilk tercih edilen yerlerden biri olarak akla gelen Mediamark da kapıda ödeme yapan sitelerden birisi. Televizyondan dizüstü bilgisayarlara, dijital fotoğraf makinelerinden oyun konsollarına, 50 bin çeşide varan geniş ürün yelpazesi mevcut. Dilediğiniz ürünü kapıda ödeme yaparak alabilirsiniz.

İLİşKİLİ HABERLER Online Alışveriş'te Yeni Rekor, 85 Saniyede 1 Milyar Dolarlık Satış!

Online Alışveriş’te Yeni Rekor, 85 Saniyede 1 Milyar Dolarlık Satış!

Online Alışverişte Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Online Alışverişte Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Online Eğitim Alanlar Dikkat! Ekran Işığı Akne Oluşumunu Tetikliyor

Online Eğitim Alanlar Dikkat! Ekran Işığı Akne Oluşumunu Tetikliyor

İnternet Alışverişinde Faturayı İnceleyin

İnternet Alışverişinde Faturayı İnceleyin

İLİşKİLİ GALERİLER Online Alışverişi Destansı Bir Başarısızlığa Dönüşen 8 Kişi

Online Alışverişi Destansı Bir Başarısızlığa Dönüşen 8 Kişi

ŞOK, BİM, A101 Ayçiçek Yağı Fiyatlarında Son Durum Ne?

ŞOK, BİM, A101 Ayçiçek Yağı Fiyatlarında Son Durum Ne?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir